0904 023 424 / 0915 266 005

VŠEOBECNÉ OBCHODNÉ PODMIENKY

Tieto všeobecné obchodné podmienky sa týkajú prevádzky: Guido Paradiso Pizzeria Paradiso, sídlo firmy: Pribišova 23, 841 05 Bratislava, IČO: 4561874, DIČ: 1082340138, ID DPH: SK1082340138

1. OBJEDNÁVKA

Objednávku je možné realizovať telefonicky alebo cez web online na www.pizzeriaparadisodd.sk Pokiaľ nie je objednávka vyrobená, je možné ju zrušiť telefonicky, alebo osobne na prevádzke.

PLATBA

Platbu je možné zrealizovať:

a/ Osobne na prevádzke počas otváracích hodín prevádzky (zverejnených na www.pizzeriaparadisodd.sk), prípadne pri prevzatí tovaru pri dovoze, a to hotovosťou, alebo gastro lístkami.

b/ CardPay (možné je zaplatiť aj kartami VISA a EUROCARD/MASTERCARD vydané akoukoľvek oficiálnou bankovou inštitúciou.) priamo cez web stránku.

2. DODACIE A PLATOBNÉ PODMIENKY

PREDÁVAJÚCI SA ZAVÄZUJE:

KUPUJÚCI SA ZAVÄZUJE:

3. REKLAMÁCIE

REKLAMÁCIE SÚ VYBAVOVANÉ

ZÁRUKA

Záruka platí max. 30 min. po dodaní tovaru. Tovar je možné reklamovať ak nezodpovedá kvalite a druhu objednaného tovaru, pre reklamáciu musí byť zachovaných 75% objemu z tovaru. Predmetom reklamácie pri dodaní kuriérskou službou nemôže byť dodržanie výdajnej teploty menu. Na základe dohody so zákazníkom je vykonaná náprava (výmena tovaru, vrátenie peňazí, alebo iná kompenzácia).

SPÔSOB VRÁTENIA TOVARU

SPÔSOB VRÁTENIA PEŇAZÍ PRI UZNANÍ REKLAMÁCIE

4. OCHRANA OSOBNÝCH ÚDAJOV

5. PODMIENKY POUŽÍVANIA PORTÁLU PIZZERIAPARADISODD.SK

AKCIA NA CESTOVINY

AKCIA NA RIGATONI TALIANSKE CESTOVINY!!! Platí len pri objednávke spolu s pizzou!!! Môžete si k nej priobjednať aj cestoviny Rigatoni „elicoidali“ 1kg so zníženou cenou len za 2,90€. Nájdete ich v priečinky Produkty.